FUGA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

S.S. Mermerciler Yapı Kooperatifi 32. Sk. 14. Köseler Köyü DİLOVASI
41000 / Kocaeli /
Turkey

FIND PROSPECTS EASILY

Gain access to a list of prospect companies (and their executives) with related activities or localities

Company information FUGA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Presentation

Fuga Mobilya 1991 yılında kurulan Artek Mobilya’nın tescilli markasıdır. Yüzde yüz Türk sermayesiyle, tamamı Türkiye’de üretilmektedir. 25 yıldır kendini reformlara adayan Fuga Mobilya, sektöre yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sadece modern mobilya üreterek, aşırı gösterişten uzak, müşterilerinin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımlarıyla yansıtan politikalar izlemiştir. Tasarımlarının yanında, araştırma ve inovasyon alanlarında da büyük yatırımlara imza atmıştır. Fuga Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır.
Her yıl koleksiyonlara eklenen yaklaşık 50 yeni tasarım ile, ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı “doğala dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünler sunmaktadır. Özellikle Loft, Lav ve Zero Serilerinde kullanılan doğal mermer, masif ceviz evlerde doğanın ahengini ve rengini yansıtmaktadır.
Son yıllarda Dünya’nın bir çok yerinde katıldığı fuarlarla adını uluslararası platforma taşıyan Fuga Mobilya, büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.
Fuga Mobilya, ihracatta da mobilya sektörünün önemli firmalarındandır. 5 kıtaya ihracata devam ederken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atmaktadır. Bunun yanısıra 2 tanesi Libya Tripoli’de olmak üzere, Azerbaycan Bakü, Kuzey Irak Süleymaniye, KKTC Lefkoşa, Çin Hangzhou, Hindistan New Delhi mağazaları ile perakende satışta da iddialıdır.
Türkiye’de, başta 3 İstanbul mağazası olmak üzere, 2 tane Ankara’da, birer de İzmir, Gaziantep ve Samsun’da mağazaları vardır. Yakın zamanda İstanbul Avrupa yakasında bir mağaza daha hizmete girecektir.

General Information

Year established 1991
Registration no 3880549356
Type of company Head Office
Website http://fugamobilya.com

Export

Area : Central Asia, Asia-Pacific, Middle East, Central/East Europe, Africa, North America
Country : Azerbaijan, China, Georgia, Iraq, Cyprus, Libya, United States, Bahrain, Palestine, Israel, Hungary, Macedonia

Key figures FUGA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Employees

  • On site

    Not declared 

  • Company

    100-249 Employees

Executives FUGA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Executive information

Bay ARDA ÇEVİK

Manager

Activities FUGA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Activities

  • Producer
  • Distributor
  • Service provider

You might also like